Hydromasaż Biocomfort "DUOTHERM" MEGA RABAT !

Nowe

Urządzenia do hydroterapi i ozonowania, pozwalają na doznawanie silnego oddziaływania wody oraz tlenu we własnej wannie, co dotychczas było tylko możliwe w sanatoriach i uzdrowiskach.

Więcej szczegółów

1 690,00 zł

2 790,00 zł

-1 100,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jeżeli ktoś z Państwa był choć raz w sanatorium, ten wie jakie stosuje się tam zabiegi. Są to ogólnie rzecz biorąc zabiegi związane z wodą, czyli kąpiele perełkowe, kąpiele solankowe, masaże podwodne, kąpiel wirowa czy czterokomorowa. Właśnie prezentowane tu urządzenie pomoże Państwu przenieść znaczną część tych zabiegów do siebie do domu. Będziecie Państwo mogli z nich korzystać wtedy, kiedy będziecie mieli czas i ochotę. Jest to zestaw do zabiegów związanych z hydroterapią. Ale to nie wszystko, bowiem ten zestaw posiada opcję jonizowania powietrza, czyli jest również zestawem do ozonoterapii. Jest to jego najważniejsza cecha.

To urządzenie jest wyrobem niemieckiej marki Biocomfort,

Omawiając cały taki zestaw, należy zacząć od serca tego zestawu, czyli urządzenia zasilającego. Urządzenie to stawiamy w dowlonym miejscu w łazience, lub mocujemy na ścianie za pomocą specjalnego zestawu, który jest zawarty w komplecie. Urządzenie zasilające,do naszego zestawu, jest połączone wężem, wykonanym ze specjalnej plast masy, bardzo odpornej na działanie wysokich temperatur. Dlaczego o tym wspominam, ponieważ powietrze w tym urządzeniu jest silnie podgrzewane, aby zapobiegać wychłodzeniu wody w czasie takiego zabiegu. Na wyposażeniu, mamy również dwie maty, pierwsza z nich mniejsza, która służy do masazu kończyn górnych i dolnych, czyli dłoni, stóp i podudzi. Można z niej korzystać zarówno w wannie jak i w specjalnym pojemniku, który kształtem jest przystosowany do tej maty (pojemnik w zestawie), a więc można go stosować w każdym pomieszczeniu.

Jest także druga mata tzw. dowannowa. Jest to duża mata, która wytwarza olbrzymie ilośći pereł , natomiast jej najważniejszą cechą jest to że posiada ona możliwość pracy wielorzędowej. Jest tam umieszczony dwustopniowy przełącznik. W pozycji pierwszej, jest to zwykła najczęściej relaksująco-medyczna kąpiel ozownowa.. Wtedy działają wszystkie dysze na powierzchni maty. W pozycji drugiej, działa tylko pas dysz położonych centralnie. Co za tym idzie najbardziej masowany jest nasz kręgosłup.

Oprócz tych dwóch mat, są jeszcze dodatkowe przystawki, są to przystawki do masażu bardziej precyzyjnego. Pierwsza z nich wklęsła , przeznaczona według instrukcji jest do masażu stawów, barkowych, łokciowych,biodrowych. Jest również wykorzystywana przy zabiegach z pogranicza rehabilitacji  i kosmetyki,np. przy masażu ujędrniającym, przy masażu piersi, pośladków, przy walce np. z cellulitisem, ale również dobrze przy programie 1-3, gdzie to powietrze jest najmniej podgrzewane,można z niej korzystać, jako końcówki do inhalacji ozonowej, jako że ozon wykazuje bardzo silne właściwości bakterio, grzybo i wirusobójcze. Ozon jako tlen aktywny, wykazuje ogromne powinowactwo z hemoglobiną krwi.      

Opinie

Napisz opinię

Hydromasaż  Biocomfort "DUOTHERM"  MEGA RABAT !

Hydromasaż Biocomfort "DUOTHERM" MEGA RABAT !

Urządzenia do hydroterapi i ozonowania, pozwalają na doznawanie silnego oddziaływania wody oraz tlenu we własnej wannie, co dotychczas było tylko możliwe w sanatoriach i uzdrowiskach.

Napisz opinię