WYCISKARKA DISCOVERY RED

Nowe

Wyciskarka wolnoobrotowa DISCOVERY to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie urządzeń do uzyskiwania soków z owoców, warzyw i ziół. 

Więcej szczegółów

1 840,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyciskarka DISCOVERY to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie urządzeń do uzyskiwania soków z owoców, warzyw i ziół. Metoda działania oparta jest na najnowocześniejszej technologii pozyskiwania soku , czyli powolnym wytłaczaniu na zimno. Discovery ma najniższą prędkość obrotową walca, tylko 47 obrotów na minutę. 

              

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom konstrukcyjnym ,takim jak ślimak wykonany z ULTEMU z podwójnym ostrzem tnącym – DUOBLADE, który pozwala na dokładne rozdrabnianie produktu przed wyciśnięciem.

Dzięki przekładni mechanicznej w silniku pracującej w przełożeniu 1 :37, pozwalającej na wyciskanie soku z ogromną siłą miażdżenia , uzyskujemy sok najwyższej jakości , bogaty w składniki odżywcze, witaminy, błonnik i enzymy. Wyciskarka wyposażona jest w niezawodny silnik indukcyjny (klatkowy) o mocy aż 200 wat , co gwarantuje bezawaryjną eksploatację przez wiele lat.                                                                                   

                   

Dzięki dodatkowej przystawce typu MINCER , możliwe jest przyrządzenie wielu zdrowych potraw takich jak: sałatki, musy, sorbety, koktajle mleczne, masło orzechowe, dżemy, przeciery , itp. Wszystkie te potrawy, zachowują naturalną świeżość.

Najważniejsze zalety wyciskarki Discovery odróżniające ją od innych wyciskarek:

*silnik indukcyjny(klatkowy) o sile 200 W i mocy 9-ciu koni mechanicznych, dzięki czemu sprawdza się idealnie przy wyciskaniu soków z miękkich i twardych owoców i warzyw oraz zielonych części roślin takich jak liście traw, zbóż, ziół itp.

*Niska prędkość wynosząca tylko 47 obrotów na minutę, co powoduje mniejszy dopływ tlenu a otrzymany sok zachowuje najwyższą jakość i jest bogaty w witaminy, błonnik, minerały i enzymy.

*Przekładnia mechaniczna działająca w przełożeniu 1:37, dzięki czemu wyciskarka posiada ogromną siłę miażdżenia, co zapobiega również utlenianiu soku.

*Unikalny ślimak o podwójnym ostrzu „DUOBLADE”, co oznacza że produkty pobierane są dwukrotnie szybciej i nie wymagają użycia popychacza.

                                     

*Dzięki zatyczce (korkowi) istnieje możliwość łatwego płukania urządzenia pomiędzy różnymi sokami bez konieczności rozbierania go. Korek umożliwia również proces mieszania soków i zapobiega kapaniu.

*Dodatkowy korpus do homogenizacji (Mincer) umożliwiający przyrządzanie wielu różnych potraw takich jak: sałatki, surówki, sorbety z mrożonych owoców, dżemy, przeciery itp.

W naszej ofercie posiadamy wyciskarki w dwóch kolorach:

- bordowa-czarna

- srebrno-czarna

Dane techniczne:

Nazwa produktu: Wyciskarka wolnoobrotowa

Model: DISCOVERY

Moc silnika : 200 W

Ślimak KRÓTKI DOUBLE BLADE

Ilość obrotów : 47 RPM!!

Napięcie : 230 V

Silnik indukcyjny - AC asynchroniczny

Czas pracy : max 30 min ciągłej pracy  

Waga: 7,6 kg. 

GWARANCJA : 10 LAT

Opinie

Napisz opinię

WYCISKARKA DISCOVERY RED

WYCISKARKA DISCOVERY RED

Wyciskarka wolnoobrotowa DISCOVERY to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie urządzeń do uzyskiwania soków z owoców, warzyw i ziół. 

Napisz opinię