Obniżka! Discovery Zobacz większe

WYCISKARKA DISCOVERY RED

Nowe

Wyciskarka wolnoobrotowa DISCOVERY to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie urządzeń do uzyskiwania soków z owoców, warzyw i ziół. 

Więcej szczegółów

 • Kalkulator kredytowy
 • 1 090,00 zł

  1 840,00 zł

  -750,00 zł

  Więcej informacji

  Wyciskarka DISCOVERY to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie urządzeń do uzyskiwania soków z owoców, warzyw i ziół. Metoda działania oparta jest na najnowocześniejszej technologii pozyskiwania soku , czyli powolnym wytłaczaniu na zimno. Discovery ma najniższą prędkość obrotową walca, tylko 47 obrotów na minutę. 

                

  Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom konstrukcyjnym ,takim jak ślimak wykonany z ULTEMU z podwójnym ostrzem tnącym – DUOBLADE, który pozwala na dokładne rozdrabnianie produktu przed wyciśnięciem.

  Dzięki przekładni mechanicznej w silniku pracującej w przełożeniu 1 :37, pozwalającej na wyciskanie soku z ogromną siłą miażdżenia , uzyskujemy sok najwyższej jakości , bogaty w składniki odżywcze, witaminy, błonnik i enzymy. Wyciskarka wyposażona jest w niezawodny silnik indukcyjny (klatkowy) o mocy aż 200 wat , co gwarantuje bezawaryjną eksploatację przez wiele lat.                                                                                   

                     

  Dzięki dodatkowej przystawce typu MINCER , możliwe jest przyrządzenie wielu zdrowych potraw takich jak: sałatki, musy, sorbety, koktajle mleczne, masło orzechowe, dżemy, przeciery , itp. Wszystkie te potrawy, zachowują naturalną świeżość.

  Najważniejsze zalety wyciskarki Discovery odróżniające ją od innych wyciskarek:

  *silnik indukcyjny(klatkowy) o sile 200 W i mocy 9-ciu koni mechanicznych, dzięki czemu sprawdza się idealnie przy wyciskaniu soków z miękkich i twardych owoców i warzyw oraz zielonych części roślin takich jak liście traw, zbóż, ziół itp.

  *Niska prędkość wynosząca tylko 47 obrotów na minutę, co powoduje mniejszy dopływ tlenu a otrzymany sok zachowuje najwyższą jakość i jest bogaty w witaminy, błonnik, minerały i enzymy.

  *Przekładnia mechaniczna działająca w przełożeniu 1:37, dzięki czemu wyciskarka posiada ogromną siłę miażdżenia, co zapobiega również utlenianiu soku.

  *Unikalny ślimak o podwójnym ostrzu „DUOBLADE”, co oznacza że produkty pobierane są dwukrotnie szybciej i nie wymagają użycia popychacza.

                                       

  *Dzięki zatyczce (korkowi) istnieje możliwość łatwego płukania urządzenia pomiędzy różnymi sokami bez konieczności rozbierania go. Korek umożliwia również proces mieszania soków i zapobiega kapaniu.

  *Dodatkowy korpus do homogenizacji (Mincer) umożliwiający przyrządzanie wielu różnych potraw takich jak: sałatki, surówki, sorbety z mrożonych owoców, dżemy, przeciery itp.

  W naszej ofercie posiadamy wyciskarki w dwóch kolorach:

  - bordowa-czarna

  - srebrno-czarna

  Dane techniczne:

  Nazwa produktu: Wyciskarka wolnoobrotowa

  Model: DISCOVERY

  Moc silnika : 200 W

  Ślimak KRÓTKI DOUBLE BLADE

  Ilość obrotów : 47 RPM!!

  Napięcie : 230 V

  Silnik indukcyjny - AC asynchroniczny

  Czas pracy : max 30 min ciągłej pracy  

  Waga: 7,6 kg. 

  GWARANCJA : 10 LAT

  Opinie

  Napisz opinię

  WYCISKARKA DISCOVERY RED

  WYCISKARKA DISCOVERY RED

  Wyciskarka wolnoobrotowa DISCOVERY to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie urządzeń do uzyskiwania soków z owoców, warzyw i ziół. 

  Napisz opinię