Wyciskarka Winstar Champagne Zobacz większe

Wyciskarka Winstar Champagne

Nowe

SERIA LIMITOWANA !

INNOWACJA W WYCISKANIU!

- Ultra cichy silnik IV generacji 400 W

- System ochrony enzymów - 33 obr/min

- Największy wlot aż 9 cm - Baby Safety

- Najlepsze wyposażenie - 4 sita w komplecie

- 10 lat gwarancji premium 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 390,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zespół firmy SUN-VITA z przykrością informuje o możliwych nieuczciwych działaniach, na które mogą się Państwo natknąć w sieci. Przypominamy, że jedynym i oficjalnym importerem wyciskarek marki Winstar jest firma SUN-VITA z siedzibą w Gliwicach. W trosce o Państwa zakupy, prosimy zwracać szczególną uwagę na logo, które jest niepodważalnym elementem świadczącym o oryginalności produktu.

Ostrzegamy!

Przed zakupem wyciskarki koniecznie upewnij się czy kupowane przez Ciebie urządzenie jest właściwym modelem Winstar o parametrach silnik 400W i obroty 33RPM. Brak oficjalnego loga i oryginalnej tabliczki znamionowej (znajduje się na spodzie obudowy urządzenia: 400W, 33 RPM) oznacza, że wyciskarka nie pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i tym samym nie jest objęta 10-letnią gwarancją, realizowaną przez serwis SUN-VITA w Polsce.

.

.

.

.

Z wyciskarką Winstar Whole Juicer wyciskanie  soku nie było nigdy jeszcze tak proste!


Winstar Whole Juicer jest najskuteczniejszą wyciskarką do soków na rynku z największym otworem wsadowym i funkcją łatwego czyszczenia. Wyciskarka Winstar Whole Juicer jest idealna dla osób ceniących sobie świeżo wyciskane soki.


Winstar Whole Juicer posiada otwór wsadowy o wymiarach 8 cm x 9 cm. Jest on obecnie największy spośród wszystkich wyciskarek dostępnych na rynku! Od teraz nie musisz drobno kroić większości twoich owoców i niektórych warzyw. Możesz wrzucać je w całości!


Wyciskarka Winstar Whole Juicer poradzi sobie z całymi jabłkami, pomarańczami, cytrynami i tym podobnymi bez potrzeby cięcia lub pokrojenia ich przed przygotowaniem soku! Dzięki temu czas wyciskania będzie niewiarygodnie szybki. Dzięki funkcji samoczyszczenia Wyciskarka Winstar Whole Juicer będzie gotowa do przygotowania innego soku w mniej niż 5 minut!


W wyciskarce Winstar Whole Juicer zastosowano szereg nowoczesnych technologii takich jak ENZYME CARE SYSTEM który pozwala pozyskać z owoców i warzyw to co najlepsze. W naszej wyciskarce, podczas procesu ekstrakcji nie jest produkowane ciepło i tarcie, co oznacza, że sok jest tłoczony na zimno, zawierając substancje odżywcze i enzymy. Sok będzie zawierał wszystkie niezbędne makro i mikroelementy oraz pozostanie zdatny do spożycia do 48 godzin. Sok wyciśnięty przez Wyciskarkę Winstar Whole Juicer jest pełniejszy, nieutleniony, bez piany – po prostu jest pełen witamin i minerałów!

Wyciskarka Winstar Whole Juicer jest wyposażona w komplecie w 4 profesjonalne sita do wyciskania soków, gęstych smoothie i przecierów oraz do lodów i deserów (również sałatek). Poradnik z wyjątkowymi przepisami Winstar Whole Juicer pozwoli cieszyć Ci się codziennie innym sokiem. Dodatkowo w zestawie są zawarte dwa pojemniki (na pulpę i sok) oraz szczoteczka do czyszczenia, która pozwoli utrzymać Ci urządzenie dłużej w dobrej kondycji. Każda nasza wyciskarka jest wyposażona w specjalny separator piany abyś mógł cieszyć się zdrowym klarownym sokiem z różnych warzyw i owoców.

             Budowa urządzenia

         

Pokrywa z podwójnym wlotem, duży wlot na całe owoce i warzywa (np. jabłka, cytryny, pomidory) oraz mniejszy wlot na różne inne produkty, np marchew, zielone warzywa, orzechy itp.

                     

                                                      

Ślimak wykonany z ultra mocnego materiału ULTEM z trzystopniowym cyklem pracy: rozdrabnianie, miażdżenie i wyciskanie soku. 

                                                        

Sito wykonane ze stali szlachetnej oraz tritanu, odporne na korozje, z otworami wyciętymi techniką laserową. 

Dostępne są 4 rodzaje sit. Pierwsze sito do klarownych soków, drugie do przygotowania pysznych smoothie, trzecie do wyśmienitych lodów i sorbetów oraz czwarte - tzw. separator piany. 

                                       

Misa wykonana z tritanu z podziałką co 50ml oraz praktycznym korkiem niekapkiem.

                                                        

Kosz obrotowy z czarnymi silikonowymi zgarniaczami.

                                         

Silnik - bezawaryjny , mocny, silnik indukcyjny IV generacji o mocy 400 W z systemem ECS (Enzyme Care System) o prędkości 33 obroty na minute. Bardzo niskie obroty a także mocny silnik pozwalają na zachowanie naturalnych enzymów. 

Dane techniczne:

Nazwa produktu: Wyciskarka wolnoobrotowa

Model: WINSTAR WR-4

Moc silnika : 400 W

Ilość obrotów : 33 RPM

Napięcie : 230 V

Silnik indukcyjny - AC asynchroniczny

Czas pracy : max 30 min ciągłej pracy  

Waga: 9,6 kg. 

Opinie

Oceń 
Anna U 2018-09-18

opinia

Od niedawna jestem użytkownikiem tej wyciskarki natomiast na podstawie dotychczasowego użytkowania mogę z całym przekonaniem ją polecić. Jestem zadowolona przede wszystkim z jakości powstałych produktów, cichości pracy i obsługi urządzenia. Wyciskarka jest wykonana z porządnych materiałów i dobrze prezentuje się w kuchni. Duży otwór na owoce i warzywa jest ogromną zaletą gdyż można wrzucać całe owoce. Doskonale oddziela również sok z zieleniny np. z pietruszki czy selera. Ponadto wyciskarka może posłużyć jako maszyna do lodów domowej roboty, sorbet malinowy wychodzi doskonały, polecam :)

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Wyciskarka Winstar Champagne

Wyciskarka Winstar Champagne

SERIA LIMITOWANA !

INNOWACJA W WYCISKANIU!

- Ultra cichy silnik IV generacji 400 W

- System ochrony enzymów - 33 obr/min

- Największy wlot aż 9 cm - Baby Safety

- Najlepsze wyposażenie - 4 sita w komplecie

- 10 lat gwarancji premium 

Napisz opinię

Produkty powiązane