Obniżka! KUVINGS Zobacz większe

Wyciskarka Kuvings

Nowe

Kuvings Whole B6000 – odkrycie ostatnich miesięcy, absolutna nowość na światowym rynku. Jedyna wyciskarka do warzyw i owoców, która nie wymaga wcześniejszego krojenia ich, celem przygotowania do wyciskania soku. Jest to możliwe dzięki dużemu otworowi wsadowemu, o średnicy 7,5cm, oraz specjalnej konstrukcji prasy ślimakowej. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 650,00 zł

1 990,00 zł

-340,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lata badań i eksperymentów sprawiły, że obecnie produkowane urządzenia do wyciskania nie mają nic wspólnego z dawnymi sokowirówkami. Są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów, a wyciskane przez nie soki są gęste, pożywne i zawierają wszystkie niezbędne witaminy, enzymy i mikroelementy. Z kolei soki z tradycyjnej sokowirówki są wodniste, rozwarstwione, spienione i w zasadzie beż żadnych wartości odżywczych. Dzieje się tak dlatego, ponieważ na wirującej z dużą prędkością tarczy ściernej powstaje wysoka temperatura a witaminy i enzymy ulegają zniszczeniu już w temperaturze 46 stopni Celsjusza. Wyciskarka Kuvings Whole Juicer wyciska najzdrowszy sok poprzez powolne zgniatanie i miażdżenie a następnie wyciskanie. Potrafi zmiażdżyć jabłka, czy pomarańcze, a nawet twarde buraki, marchew, czy seler . Co warte podkreślenia, wszystko odbywa się bez użycia noży, a jedynie z wykorzystaniem siły miażdżenia. Wszystko dzieje się wolnoobrotowo i sok nie traci dzięki temu witamin, minerałów i enzymów oraz się nie utlenia jak w przypadku sokowirówek. Kuvings ma wysoką kulturę pracy i wyciska bardzo cicho. Nie zakłóca spokoju w domu podczas wyciskania soku jak to dzieje się przy wyciskaniu soku na bardzo głośnych i mało wydajnych sokowirówkach. Do produkcji urządzenia wykorzystano najnowsze technologie i materiały jak ULTEM – tworzywo ośmiokrotnie twardsze od klasycznego tworzywa oraz TRITAN, który z uwagi na bezpieczeństwo jest wolny od bisfenoli. W wyciskarce zastosowano wolnoobrotowy silnik indukcyjny o mocy aż 240 W, który w połączeniu z odpowiednimi przekładniami jest bardzo skuteczny, wytrzymały i cichy. Sercem wyciskarki Kuvings B6000 jest wykonany z Ultemu ślimak, który bezpośrednio rozgniata i wyciska warzywa i owoce przez sito oddzielające sok od pulpy. Warto zaznaczyć, że model B6000 Whole Juicer jest przełomowym urządzeniem ponieważ jako jedyny na rynku posiada szeroki otwór wlotowy przez który możemy wrzucać całe owoce i warzywa bez konieczności krojenia a jedynie po uprzednim umyciu. 

Gęste soki z miąższem uzyskiwane z wyciskarki  KUVINGS, bogate są w szereg składników, których brakuje w sokach z sokowirówek. Jednym ze składników soku z wyciskarki są enzymy, które odpowiadają za większość procesów życiowych zachodzących w organizmie. Enzymy i witaminy zawarte w sokach są wchłaniane przez organizm już po 15 minutach od spożycia w ponad 70 procentach. Utrzymanie urządzenia w czystości jest dziecinnie proste, wystarczy zamknąć wylot soku zatyczką, wlać wodę do urządzenia, włączyć silnik i pozwolić wyciskarce samemu się oczyścić, zanim przystąpimy do demontażu urządzenia i gruntownego oczyszczenia go.

Ponadto, zastosowany w urządzeniu korek nie kapek, tzw. Zatyczka, pozwala na gromadzenie pozyskanego soku wewnątrz pojemnika, dzięki czemu można mieszać soki z różnych produktów, dzięki czemu możemy uzyskać lepszy smak i właściwości zdrowotne soku. Utrzymywanie wyciskarki w czystości, jest gwarancją doskonałej jakości soków. Znajdujący się w urządzeniu system zabezpieczeń, zapobiega przegrzaniu i przeciążeniu silnika.

Dzięki takim innowacyjnym rozwiązaniom, osiągniesz swój cel jakim jest twoje zdrowie. 

Opinie

Napisz opinię

Wyciskarka Kuvings

Wyciskarka Kuvings

Kuvings Whole B6000 – odkrycie ostatnich miesięcy, absolutna nowość na światowym rynku. Jedyna wyciskarka do warzyw i owoców, która nie wymaga wcześniejszego krojenia ich, celem przygotowania do wyciskania soku. Jest to możliwe dzięki dużemu otworowi wsadowemu, o średnicy 7,5cm, oraz specjalnej konstrukcji prasy ślimakowej. 

Napisz opinię