Obniżka! QUATTROMED III JADE Zobacz większe

MASAŻER QUATTROMED III JADE

CMK-210

Nowe

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 090,00 zł

2 990,00 zł

-1 900,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

QUATTROMED III JADE – Profesjonalna mata masująca. Do wykonania głowic masujących użyto naturalnych kamieni nefrytowych, które uznawane są za

uzdrawiające i odtruwające organizm człowieka.

Naturalne promieniowanie tych kamieni sprawia że z łatwością wnikają one w głąb ciała człowieka, poprawiając jego stan zdrowia.
Dodatkowo masaż Shiatshu rozciąga przestrzenie międzykręgowe, czego efektem może być odblokowanie nerwów i ustąpienie bólów.

Zastosowane w urządzenia cztery ruchome głowice, zapewniają dotarcie i rozmasowanie wszystkich odcinków mięśni kręgosłupa, począwszy od części krzyżowo-lędźwiowej a kończąc na łopatkach i karku. Dodatkowo kolisty ruch głowic doskonale naśladuje ugniatające ruchy masażystów wykonywane podczas zabiegów rehabilitacyjnych.
Ponadto siedzisko posiada mocny masaż wibracyjny.

Mata masującą Quattromed III wyposażona została w trzy techniki masażu. Stanowią one połączenie tradycyjnych technik, zaczerpniętych z medycyny Wschodu z najnowszymi zdobyczami technologii.

I. Wałkowanie to przyjemny ruch, powodujący naprzemienne napinanie i rozluźnianie mięśni, który działa kojąco na organizm. Ta technika stosowana jest zazwyczaj na koniec masażu, aby rozluźnić mięśnie oraz w celach regeneracyjnych

II.Skóra i mięśnie są ściskane i ugniatane pomiędzy kciukami a palcami wskazującymi obu dłoni – mechanizm masujący realizuje tę technikę, skutecznie łagodząc napięcia mięśniowe

II.Całe ciało zostaje wprawione w wibracje o jednostajnej częstotliwości, docierające w głąb tkanek. Wibracje pobudzają krążenie krwi, rozgrzewają i relaksują mięśnie.


Specyfikacja: 

3 techniki masażu, 

6 programów automatycznych, 

ogrzewanie nefrytowe, 

3 obszary masażu do wyboru, 

funkcja zmiany kierunku obrotu głowic masujących,

nefrytowe głowice masujące, 

regulacja rozstawu głowic masujących, pilot zdalnego sterowania

Opinie

Napisz opinię

MASAŻER QUATTROMED III JADE

MASAŻER QUATTROMED III JADE

Napisz opinię