Informacja prawna dotycząca wprowadzania przez firmę Ronic w błąd potencjalnych klientów, poprzez utrzymywanie wrażenia dysponowania wyciskarkami marki WINSTAR

Informujemy, iż firma Ronic - dystrybutor firmy Zyle zyle.eu - (Szkoła Dobrego Smaku Sp. z o.o. z Łodzi) nigdy nie była i nie jest partnerem handlowym firmy Sun-Vita. W/w firma nie była w posiadaniu oryginalnej wyciskarki z logo marki WINSTAR WR-4 400W. Prezentowana przez firmę Ronic wyciskarka nie posiada żadnego logo a co ważne nie posiada również tabliczek znamionowych. Firma Sun-Vita jest jedynym generalnym importerem i dystrybutorem wyciskarki WINSTAR w Polsce. 

Zakup oryginalnej wyciskarki marki WINSTAR możliwy jest wyłącznie w firmie SUN-VITA z siedzibą w Gliwicach. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią oraz poprzez sklep internetowy dostępny pod adresem: https://sokidlazdrowia.pl 

Wyciskarka WINSTAR powinna charakteryzować się parametrami: silnik 400W, RPM 33 - które są widoczne na tabliczne znamionowej na spodzie urządzenia. 

Przed zakupem wyciskarki koniecznie upewnij się czy kupowane przez Ciebie urządzenie jest właściwym modelem Winstar o parametrach silnik 400W i obroty 33RPM. Brak oficjalnego loga i oryginalnej tabliczki znamionowej (znajduje się na spodzie obudowy urządzenia: 400W, 33 RPM) oznacza, że wyciskarka nie pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i tym samym nie jest objęta 10-letnią gwarancją, realizowaną przez serwis SUN-VITA w Polsce.